jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Nowości w firmie Robelit

Nowości w firmie Robelit

07 listopada 2016

, ,

W ostatnim czasie w naszej firmie zaszło wiele zmian, mniej lub bardziej zauważalnych. Nowa strona, nowe logo, nowe produkty, sklep internetowy, a nawet blog firmowy, w którym postaram się Wam przybliżyć świat poliwęglanu, akrylu i polistyrenu oraz trochę doradzić w sprawach technicznych czy ogrodniczych i zainspirować całkiem nowymi pomysłami. Na początku może trochę nieśmiało i nie bez problemów technicznych, ale ruszamy dalej.

daszek-ogrodowyDla nas każda z tych zmian była wielkim krokiem. Chcielibyśmy wychodzić naprzeciw naszym klientom , aby w pełni zaspokajać Państwa potrzeby. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy i naszym produktom Wasze inwestycje – te małe i te większe – ziszczą się.

Staramy się zaspokoić wymagania naszych klientów, zarówno pod względem ceny jak i jakości naszych produktów. Stąd rozszerzenie oferty daszków o całkiem nowe, w korzystnej cenie. Na pewno nie zabraknie także szerokiego asortymentu daszków rodzimej produkcji, które charakteryzuje najwyższa jakość materiałów i nowoczesny design.

folia-kubelkowaNiedawno w ciągłej sprzedaży pojawiły się również izolacyjne materiały budowlane Robelit, takie jak folia kubełkowa oraz membrany dachowe. Tu również stawiamy na najwyższą jakość, funkcjonalność a przede wszystkim wytrzymałość. Materiały sygnowane naszym logiem mają służyć Państwu przez lata.

W najbliższym czasie w gronie naszych produktów pojawią się także dachy kompozytowe: lekkie a zarazem ekstremalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Chcielibyśmy zaproponować naszym klientom również drewno systemowe – idealne na tarasy i ogrody. Na pewno nie zapomnimy także o ogrodnikach, dla których już w najbliższym czasie szykujemy klika nowości.

O wszystkich innowacjach w firmie Robelit będę starała się Państwa jak najszybciej informować, zarówno za pośrednictwem bloga jak i naszego facebooka, warto więc polubić nasz nowy profil, aby być na bieżąco. Wszelkich informacji udzielą Państwu także nasi przedstawiciele handlowi, doradcy oraz niezastąpione koleżanki z Biura
Obsługi Klienta. Czekamy na Wasze uwagi i pytania.

Przeczytaj również

daszek nad drzwi

03 listopada 2017

Daszki nad drzwi – top 10

O zaletach daszków nad drzwi już było. Tym razem, z szerokiej oferty daszków firmy Robelit, pragnę przedstawić Państwu bliżej te cieszące się największym zainteresowaniem. 1.Daszek łukowy z poliwęglanu Daszki łukowe wykonane są z malowanego proszkowo aluminium oraz poliwęglanu komorowego o... czytaj więcej »

02.10.17 Agrowłókniny

Agrowłókniny – nowoczesne rozwiązanie we współczesnym ogrodnictwie. W ostatnim czasie jedną z najnowocześniejszych, najszybszych... czytaj więcej »

Language