jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej stronie!

13 września 2016

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej, prezentującej się w zupełnie nowej odsłonie. Zmianie uległo również logo ROBELIT, które w niezmienionej formie było z nami od 23 lat – zmiany w wizerunku stanowią odzwierciedlenie polityki spółki Robelit – stawiamy na dynamiczny rozwój i nowoczesność.

robelit-logo

Nowy logotyp będzie stopniowo zastępował dotychczas obowiązujący na wszelkiego rodzaju materiałach, nośnikach i produktach stając się jedyną poprawną wersją znaku graficznego naszej firmy – w najbliższych miesiącach mogą Państwo spotykać materiały z dotychczasowym logotypem, co nie zmienia ich poprawności prawnej, użytkowej i handlowej. Taką decyzję podjęliśmy w trosce o środowisko, by nie utylizować zapasów opakowań, etykiet itp. ze starym logotypem. Liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość w tej kwestii.

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazywanie wszelkich uwag dotyczących nowej strony, abyśmy mogli uczynić ją jeszcze lepszą. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres mailowy: info@robelit.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu.

Przeczytaj również

daszek nad drzwi

03 listopada 2017

Daszki nad drzwi – top 10

O zaletach daszków nad drzwi już było. Tym razem, z szerokiej oferty daszków firmy Robelit, pragnę przedstawić Państwu bliżej te cieszące się największym zainteresowaniem. 1.Daszek łukowy z poliwęglanu Daszki łukowe wykonane są z malowanego proszkowo aluminium oraz poliwęglanu komorowego o... czytaj więcej »

02.10.17 Agrowłókniny

Agrowłókniny – nowoczesne rozwiązanie we współczesnym ogrodnictwie. W ostatnim czasie jedną z najnowocześniejszych, najszybszych... czytaj więcej »

Language