Pokaż filtry
Schowaj filtry

Blachy trapezowe
Poliester to materiał odznaczający się szerokim zastosowaniem. Produkuje się z niego między innymi specjalne doświetla, które można bez problemu dopasować do większości blach i pokryć dachowych. Dzięki temu dach z blachy trapezowej może uzyskać znacznie większą wytrzymałość. Tanie blachy trapezowe mogą ulegać uszkodzeniom pod wpływem różnych zjawisk pogodowych, jednak z naszymi rozwiązaniami będą w stanie poradzić sobie z tego typu wyzwaniami. Z ofertą naszego sklepu nawet najtańsze blachy trapezowe wytrzymają naprawdę sporo – w tym wysokie temperatury czy opady śniegu, a nawet gradu.

Profile blach trapezowych z poliestru – jak dobrać odpowiedni produkt?

Dzięki rozbudowanej ofercie naszej firmy możesz wyposażyć się w przeróżne doświetla do blach trapezowych. Oferujemy wiele różnych wariantów rozmiarowych, by każdy z klientów mógł znaleźć coś dla siebie. W sklepie dostępne są przede wszystkim przezroczyste nakładki na blachy trapezowe, ale na zamówienie wykonujemy również kolorowe warianty.

Należy pamiętać o tym, że blachy trapezowe na dach w standardowej postaci nie oferują zbyt dużej wytrzymałości, przez co niezbędne będzie korzystanie z dodatkowych rozwiązań. Profil z poliestru skutecznie zabezpiecza nawet tanie blachy trapezowe przed uszkodzeniem – taki zestaw może stanowić świetne pokrycie dachowe. Połączenie tego typu produktów może służyć jako nakładka na blachy trapezowe czy też jako doświetle dachowe do blach profilowanych. Charakteryzuje się szerokim zakresem temperatur użytkowych: od −40°C do +120°C.

Blachy trapezowe na dach i profil poliestrowy – oszczędność w parze z wytrzymałością

Tanie blachy trapezowe często wykorzystywane są do tworzenia dachów mniej wymagających konstrukcji. Tego typu rozwiązania można kupić w wielu miejscach – warto jednak zainwestować także w profile, które zwiększą ich trwałość. Gdzie kupić produkty wspierające blachy trapezowe? Częstochowa to główna siedziba naszej firmy, jednak prowadzimy sprzedaż online na terenie całego kraju.

Dlaczego warto postawić na blachy trapezowe? Ceny to jeden z najmocniejszych argumentów, by wybrać takie rozwiązanie. Należy jednak mieć na uwadze, że najtańsze blachy trapezowe stosunkowo słabo radzą sobie ze skrajnymi warunkami pogodowymi, a ponadto łatwo jest je uszkodzić mechanicznie. Blachy trapezowe są niezwykle czułe na zmiany temperatur, przez co usterki mogą pojawić się szczególnie zimą, gdy na konstrukcję spadnie śnieg.

Profile blach trapezowych z poliestru – wzmacnianie dachów

Profile blach trapezowych z poliestru służą jako pokrycia dachowe bądź jako doświetla. Bez problemu można nałożyć je na różne blachy trapezowe dostępne na rynku. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne wielkości profili blach trapezowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokryć potrzeby szerokiego grona klientów.

Takie doświetle do blach profilowanych służy na kilka sposobów – przede wszystkim jednak wzmacnia konstrukcję i zapobiega uszkodzeniom. Płyta profilowana z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym jest niezwykle wytrzymała, dzięki czemu każdy dach jest odporny na zmiany pogodowe i uszkodzenia mechaniczne.

Doświetle z poliestru – przenikanie promieni słonecznych

Odpowiednie natężenie światła słonecznego jest niezbędne między innymi do sprawnego rozwoju roślin. Takie doświetla z poliestru to idealne rozwiązanie przy budowaniu szklarni. Dzięki nim słońce może przenikać przez wytrzymały, silny dach nawet w 90%. To świetna opcja dla każdego, kto zajmuje się uprawą różnorodnych roślin. Dodatkowo doświetla z poliestru są w pełni bezpieczne dla otoczenia i pozwalają na przenikanie promieni słonecznych, jednocześnie skutecznie zabezpieczając wnętrze konstrukcji. Poliester cechuje się wieloma ważnymi właściwościami, na przykład wysokim zakresem temperatur użytkowych, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na promienie UV.

Blachy trapezowe a profile z poliestru – kiedy warto postawić na te rozwiązania?

Na blachy trapezowe można bezpiecznie położyć specjalnie profile, które zwiększają żywotność dachu. Takie konstrukcje dobrze sprawdzają się w budynkach niemieszkalnych. Można zastosować takie zabezpieczenie na garażu czy zewnętrznym pomieszczeniu gospodarczym. W przypadku budynków mieszkalnych blachy trapezowe na dach będą jednak słabszym wyborem. Doświetla z poliestru nadają się świetnie do utwardzenia. Dach z blachy trapezowej, na którym znajdują się nasze profile z poliestru, jest mocniejszy, bezpieczniejszy i bardziej wytrzymały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl