jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Daszki na wymiar

Daszki na wymiar

11 grudnia 2017

,

Firma Robelit może pochwalić się bogatą ofertą daszków, jednakże wychodząc naprzeciw swoim klientom, poszerzyła ją jeszcze bardziej – od niedawna w swej ofercie posiada także daszki niestandardowe i na wymiar. Do kogo skierowana jest nasza oferta, co możemy zaproponować klientom i jakie rozwiązania proponujemy – na te pytania postaram się Państwu odpowiedzieć w poniższym tekście.

Daszki i ścianki szyte na miarę

daszki niestandardowe

Daszki i ścianki niestandardowe i na wymiar są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnych daszków nie jest możliwy. Mogą to być: nietypowe drzwi do domów, bloków czy na magazyn, ale także wszelkiego rodzaju zejścia do piwnic, wejścia na klatki schodowe czy zadaszenia balkonów, loggi i tarasów (o 4 pomysłach na zadaszenie tarasów pisaliśmy tutaj), zadaszenia nad schodami czy zabudowy specjale wykonane wg Państwa projektów.

Proponowane przez nas rozwiązania mogą opierać się na tradycyjnych daszkach z oferty firmy Robelit.  Możemy również zrealizować zamówienia całkowicie indywidualne. Oferowane przez nas daszki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja daszków to malowane na dowolny kolor z palety RAL profile aluminiowe lub stal nierdzewna. Daszki mogą zostać wypełnione poliwęglanem komorowym lub litym bezbarwnym czy dymionym. A także akrylem bezbarwnym lub satynowym w kolorze białym, zielonym czy niebieskim.

W zależności od gabarytów i wysięgu daszków, daszki mogą posiadać dodatkowe odciągi lub nogi podporowe.

Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, dopasowany do Państwa potrzeb i gustu, tak aby przez lata mogły Państwu posłużyć. Fachowe doradztwo pozwoli na wybór rozwiązań najlepiej dobranych do Państwa oczekiwań, zarówno pod względem technicznym, estetycznym, jak i ekonomicznym. Jeśli więc na sklepowej półce nie znaleźliście nic odpowiadającego Państwa oczekiwaniom, dobrze trafiliście: Robelit to nowy wymiar daszków na wymiar.

Przeczytaj również

Ręczne cięcie szkła bezpiecznego

30 października 2018

9 powodów by wybrać szkło polistyrenowe

Najważniejsza cechą szkła polistyrenowego jest bezpieczeństwo. Choć na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od naturalnego szkła, prawda jest nieco inna. Poznaj 9 powodów, które przemawiają za zamianą szkła naturalnego na syntetyczne, oferowane przez firmę Robelit. Szkło polistyrenowe –... czytaj więcej »

Language

Robelit Sp z o.o.
ul. Legionów 79
42-200 Częstochowa
tel. +48 (34) 377 42 98
e-mail: info@robelit.pl