jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Daszki nad drzwi – top 10

Daszki nad drzwi – top 10

03 listopada 2017

O zaletach daszków nad drzwi już było. Tym razem, z szerokiej oferty daszków firmy Robelit, pragnę przedstawić Państwu bliżej te cieszące się największym zainteresowaniem.

1.Daszek łukowy z poliwęglanu

daszek łukowy

Daszki łukowe wykonane są z malowanego proszkowo aluminium oraz poliwęglanu komorowego o grubości 4,5mm. Daszki dostępne są w 6 rozmiarach i dwóch wersjach kolorystycznych – białe i brązowe. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania daszku o profilach w dowolnym kolorze RAL. Do daszków można także dołączyć ściankę lub dwie, dzięki czemu uzyskamy pewniejszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

  2.Daszek lightline

Daszek lightline

Seria daszków laightline to przede wszystkim nowoczesna i lekka forma. Daszki wykonane są ze stali nierdzewnej i szkła akrylowego o grubości 4mm dostępnego w 4 kolorach: bezbarwne, satyna biała, satyna niebieska oraz satyna zielona.

3.Daszek płaski z poliwęglanu

daszek z poliwęglanu

Daszki płaskie wykonane są z profili aluminiowych i wypełnione poliwęglanem komorowym o grubości 4,5mm. Także do tych daszków można dołączyć ściankę. W tym sezonie najmodniejsze są daszki białe o szerokości 160cm. W ofercie firmy Robelit znajdziecie także daszki o szerokości 120cm w kolorze białym i brązowym.

4.Daszek Picoline

Daszek picoline

Daszki Picoline posiadają wsporniki ze stali ocynkowanej ogniowo malowanej proszkowo na kolor srebrny. Wypełnienie z poliwęglanu litego sprawia wrażenie lekkiego, niemniej jednak doskonale sprawdza się jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

5.Daszek Arco

daszek ARCO

Markizowe daszki ARCO wykonane są z kutego aluminium, z którego wykonane są element ozdobne. Daszki mają 90cm głębokości i 150cm szerokości. Ze względu na ich kształt, nie ma możliwości dołączenia do nich ścianek bocznych.

6.Daszek łukowy Retro

Daszek łukowy

Daszki markizowe Retro wykonane są z kutego aluminium i wyplenione poliwęglanem komorowym o grubości 4,5mm. Do daszków możemy dołączyć ściankę, która podobnie jak daszek posiada ozdobne elementy. W standardzie profile malowane są na kolor czarny lub biały, na życzenie klienta możliwy jest każdy inny kolor RAL (łącznie z kolorem starego złota).

7.Modułowe daszki lightline

Daszek lightline

Daszki modułowe są odpowiedzią na zapotrzebowanie dłuższych zadaszeń, np. nad sklepowe witryny. Przy pomocy modułów możemy skonstruować zadaszenie o nieskończonej długości.

8.Daszek Eko

daszek łukowy

Są to daszki łukowe o niewielkim łuku. Daszki Eko ze względu na niewielką wysokość mogą być zamontowane nawet w bardziej niedostępnych miejscach. Wymiar daszku 158x90cm doskonale pozwalają na zabezpieczenie drzwi i naszych gości przed warunkami atmosferycznymi.

9.Daszek Easy-top

easy top

Daszki Easy Top posiadają wypełnienie z poliwęglanu litego o grubości 3mm. Dzięki temu sprawiają wrażenie niezwykle lekkich i subtelnych.

10.Daszek markizowy PLUS

daszek arco

Daszki markizowe PLUS ze względu na większe gabaryty posiadają wzmocnioną konstrukcję z aluminium oraz wypełnienie z poliwęglanu komorowego o grubości 8mm.

Zobacz też: Zrób to sam – oświetlenie LED do daszka nad drzwiami

 

Przeczytaj również

Ręczne cięcie szkła bezpiecznego

30 października 2018

9 powodów by wybrać szkło polistyrenowe

Najważniejsza cechą szkła polistyrenowego jest bezpieczeństwo. Choć na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od naturalnego szkła, prawda jest nieco inna. Poznaj 9 powodów, które przemawiają za zamianą szkła naturalnego na syntetyczne, oferowane przez firmę Robelit. Szkło polistyrenowe –... czytaj więcej »

Language

Robelit Sp z o.o.
ul. Legionów 79
42-200 Częstochowa
tel. +48 (34) 377 42 98
e-mail: info@robelit.pl