jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Maty ochronne na podłogi

Maty ochronne na podłogi

20 grudnia 2017

W okresie jesienno-zimowym za oknami przede wszystkim robi się szaro i morko. Zwłaszcza teraz specjalnej ochrony potrzebują nasze podłogi, które pod wpływem wilgoci są narażone na uszkodzenia bardziej niż zwykle. Szczególnie przydatne w tym okresie mogą okazać się maty ochronne na podłogi wykonane z poliwęglanu. Właśnie takie maty znajdą Państwo w firmie Robelit.

Dlaczego maty ochronne firmy Robelit?

Na rynku dostępny jest szeroki wybór mat pod krzesła i fotele w bardzo rozpiętym przedziale cenowym. Najtańszą matę można kupić już za parę złotych na popularnym serwisie aukcyjnym. Maty proponowane są od nich kilkakrotnie razy droższe. Dlaczego więc warto kupić matę właśnie firmy Robelit?

Maty naszej firmy wykonane są w 100% z poliwęglanu, bez domieszek jakichkolwiek innych substancji. Dzięki temu są one niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przy zwykłym użytkowaniu mata jest praktycznie nie do zdarcia, nawet przy częstym szuraniu krzesłami czy fotelami. Dzięki swej strukturze, mata doskonale przylega do podłoża, a brzegi czy rogi nie zadzierają się. Jednocześnie mata jest na tyle elastyczna i „miękka”, aby nie powodować uszkodzeń, np. na butach jej użytkowników.

Maty bez wypustek doskonale ochronią podłogi twarde, wykonane z paneli, drewna czy płytek ceramicznych, przed zarysowaniem.

W ofercie firmy Robelit znajdują się także maty z wypustkami, przeznaczone na dywany i wykładziny dywanowe. Dzięki wypustkom, mata doskonale „wczepi” się w dywan, nie będzie się na nim przesuwać, chroniąc podłogę przed wgnieceniami, czy zalaniem i ułatwi przesuwanie, np. foteli i krzeseł na kółkach. Jednocześnie ochroni miejsce pod biurkiem czy stołem przed innymi zabrudzeniami, w związku z czym doskonale nadaje się np., pod dziecięce biurka.

Maty naszej firmy są antyalergiczne, dzięki czemu są bezpieczne dla alergików.

Utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste – wystarczy wilgotna ściereczka.

Maty naszej firmy sprawdzą się także pod sprzętem sportowym, meblami, kwiatami czy choinkami.

Aby ochronić swoją podłogę, postaw na sprawdzone rozwiązanie. Maty ochronne firmy Robelit zaoszczędzą Wam czas i pieniądze.

Przeczytaj również

Ręczne cięcie szkła bezpiecznego

30 października 2018

9 powodów by wybrać szkło polistyrenowe

Najważniejsza cechą szkła polistyrenowego jest bezpieczeństwo. Choć na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od naturalnego szkła, prawda jest nieco inna. Poznaj 9 powodów, które przemawiają za zamianą szkła naturalnego na syntetyczne, oferowane przez firmę Robelit. Szkło polistyrenowe –... czytaj więcej »

Language

Robelit Sp z o.o.
ul. Legionów 79
42-200 Częstochowa
tel. +48 (34) 377 42 98
e-mail: info@robelit.pl