jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej stronie!

13 września 2016

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej, prezentującej się w zupełnie nowej odsłonie. Zmianie uległo również logo ROBELIT, które w niezmienionej formie było z nami od 23 lat – zmiany w wizerunku stanowią odzwierciedlenie polityki spółki Robelit – stawiamy na dynamiczny rozwój i nowoczesność.

robelit-logo

Nowy logotyp będzie stopniowo zastępował dotychczas obowiązujący na wszelkiego rodzaju materiałach, nośnikach i produktach stając się jedyną poprawną wersją znaku graficznego naszej firmy – w najbliższych miesiącach mogą Państwo spotykać materiały z dotychczasowym logotypem, co nie zmienia ich poprawności prawnej, użytkowej i handlowej. Taką decyzję podjęliśmy w trosce o środowisko, by nie utylizować zapasów opakowań, etykiet itp. ze starym logotypem. Liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość w tej kwestii.

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazywanie wszelkich uwag dotyczących nowej strony, abyśmy mogli uczynić ją jeszcze lepszą. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres mailowy: info@robelit.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu.

Przeczytaj również

Ręczne cięcie szkła bezpiecznego

30 października 2018

9 powodów by wybrać szkło polistyrenowe

Najważniejsza cechą szkła polistyrenowego jest bezpieczeństwo. Choć na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od naturalnego szkła, prawda jest nieco inna. Poznaj 9 powodów, które przemawiają za zamianą szkła naturalnego na syntetyczne, oferowane przez firmę Robelit. Szkło polistyrenowe –... czytaj więcej »

Language

Robelit Sp z o.o.
ul. Legionów 79
42-200 Częstochowa
tel. +48 (34) 377 42 98
e-mail: info@robelit.pl