jesteś w:   Strona Główna   »   Blog firmowy   »   Zabudowa ochronna z poliwęglanu

Zabudowa ochronna z poliwęglanu

03 kwietnia 2020

, , , ,

Odkąd firma Robelit rozpoczęła swoją działalność przed 25 laty naszym hasłem zawsze  było: Z produktami Robelit bezpiecznie. W zmieniającym się świecie, gdy poczucie bezpieczeństwa – nasze i naszych bliskich – jest mocno zachwiane to hasło nadal jest aktualne,  chociaż nabiera zupełnie innego znaczenia.

Teraz, jak nigdy wcześniej, ważna jest ochrona przed zagrożeniami napływającymi z zewnątrz. Zagrożeniami niewidocznymi, które burzą normalne funkcjonowanie nas wszystkich. Dlatego tak niezwykle ważna stała się ochrona nas i naszych pracowników.

W ostatnim czasie powszechne stały się osłony kas w sklepach, chroniące bohaterki i bohaterów dnia codziennego.  Zamontowane przy ladach sklepowych i kasach płyty, zazwyczaj z polistyrenu, akrylu i poliwęglanu litego osłaniają ekspedientki przed ryzykiem kontaktu z niewidzialnym wrogiem. A ponieważ wszystkie te produkty są bezbarwne, nie utrudniają kontaktu wzrokowego z klientem.

NOWY PRODUKT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w naszej ofercie pojawiły się gotowe rozwiązania do ochrony ciągu komunikacyjnego przeznaczone nie tylko do sklepów, ale wszędzie tam, gdzie na co dzień mamy kontakt z naszymi klientami i kontrahentami. Są to zabudowy ochronne z poliwęglanu.

Dzięki stabilnej konstrukcji z surowego aluminium ich montaż nie wymaga ingerencji w istniejące podłoże. Wypełnienie z bezbarwnego poliwęglanu litego o grubości 3 lub 4mm nie utrudnia kontaktu z klientem, jednocześnie chroni i daje poczucie bezpieczeństwa nam i naszym pracownikom.

Dlaczego poliwęglan lity? Ponieważ jest to niezwykle trwały i wytrzymały materiał na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Do jego czyszczenia wystarczy łagodny roztwór wody z mydłem i miękka ściereczka.

Zarówno montaż jak i demontaż takiego zabezpieczenia jest niezwykle szybki i prosty.

ZABUDOWY OCHRONNE Z POLIWĘGLANU – OFERTA

W naszej ofercie pojawiały się zabudowy ochronne z poliwęglanu w trzech seriach:

Clear o szerokości 95 cm i wysokości 90cm

Frame o szerokości 100cm i wysokości 95cm.

Frame 2 o wymiarach 100x90cm

Każda zabudowa posiada szczelinę komunikacyjną, dzięki której wymiana dokumentów nie będzie utrudniona.

Szczegóły na naszej stronie tutaj.

Istniej również możliwość wykonania zabudowy ochronnej na wymiar, dzięki czemu możemy zasłonić całą długość lady czy biurka.  W tym celu prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem telefonu 609 685 161.

Przeczytaj również

24 sierpnia 2020

, , , , , , ,

Jakiej grubości poliwęglan potrzebny jest na zadaszenie tarasu?

Taras jest idealnym miejscem na odpoczynek. Któż z nas nie marzy o chwili relaksu na świeżym powietrzu? Aby korzystać z niego jak najdłużej – niezależnie od pory roku – powinien posiadać zadaszenie. Jeśli zastanawiasz się, z jakiego tworzywa je wykonać,... czytaj więcej »

Language

Robelit Sp z o.o.
ul. Legionów 79
42-200 Częstochowa
tel. +48 (34) 377 42 98
e-mail: info@robelit.pl