Pokaż filtry
Schowaj filtry

Akcesoria do montażu płyt poliwęglanowych
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do profesjonalnego montażu płyt komorowych i litych z poliwęglanu. Proponujemy aluminiowe profile łączące i zamykające, które umożliwią zamontowanie zadaszenia. Pozwalają one na szczelne łączenie arkuszy płyt, zapobiegając powstawaniu przecieków. Pełnią więc nie tylko funkcję elementu spajającego, ale również dodatkowego uszczelnienia dachu. Materiały, z których zostały wykonane, są odporne na działanie czynników zewnętrznych. W ofercie znajdują się również profile z poliwęglanu - służą one do łączenia i zamykania komór płyt, które są montowane wewnątrz pomieszczeń lub jako niewielkich rozmiarów ścianki działowe na zewnątrz - profile z poliwęglanu nie należy montować na dachach, grozi to utratą gwarancji na płyty. Przed montażem płyt należy zapoznać się z instrukcją montażu i składowania.

PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/6MB PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/6MB
Producent: Robelit
Cena: 101,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/7MB PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/7MB
Producent: Robelit
Cena: 117,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 10MM/7MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 10MM/7MB
Producent: Robelit
Cena: 74,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 16MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 16MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 68,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 20MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 20MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 72,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 8MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 8MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 61,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/6MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/6MB
Producent: Robelit
Cena: 184,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB
Producent: Robelit
Cena: 214,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB
Producent: Robelit
Cena: 214,00 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria do montażu płyt poliwęglanowych

Profile zamykające wraz z taśmą pełną lub paroprzepuszczalną zabezpieczają komory płyty, podczas gdy profile łączące z poliwęglanu oraz profile górne i dolne aluminiowe służą do łączenia dwóch arkuszy płyt.

Równie ważną rolę odgrywają inne elementy złączne, takie jak wkręty do płyt poliwęglanowych (dostępne w różnych długościach i średnicach), podkładki uszczelniające (zapobiegają wydostawaniu się wilgoci przez otwór wkrętu), taśmy paroprzepuszczalne i aluminiowe, siłowniki, uszczelki, czy zaślepki.

Arkusze płyt z poliwęglanu są wykorzystywane w budownictwie jako transparentne zadaszenia, które cieszą się coraz większą popularnością. Poliwęglan to jeden z najchętniej stosowanych polimerów wśród nowoczesnych tworzyw sztucznych. Stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnego, zbrojonego szkła.

Trwałość i niezawodność

Poliwęglan jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, pękanie, czy promieniowanie UV niż szkło. Oprócz tego cechuje się lekkością i doskonale izoluje. Powszechnie wykorzystuje się go m.in. do tworzenia różnego rodzaju zadaszeń tarasowych, wiat samochodowych, przydomowych basenów, doświetli w halach przemysłowych i sportowych oraz szklenie szklarni.

Jednak do prawidłowego montażu płyt poliwęglanowych potrzebne są profesjonalne akcesoria. Warto, aby nie były to produkty przypadkowe. Dla jak najlepszych rezultatów i trwałości dachu, najlepiej wybierać części pochodzące od sprawdzonych firm. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór elementów złącznych i innych akcesoriów do montażu płyt z poliwęglanu, które będą spójną częścią każdej aranżacji. Nie tylko dopełnią konstrukcję, zapewniając jej wysoką trwałość, ale również staną się jej dodatkowym zabezpieczeniem przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl