Pokaż filtry
Schowaj filtry

Antyrefleks
ANTYREFLEKS 240X300/1,2MM ANTYREFLEKS 240X300/1,2MM
Producent: Robelit
Cena: 2,90 zł 3,90 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
ANTYREFLEKS 300X400/1,2MM ANTYREFLEKS 300X400/1,2MM
Producent: Robelit
Cena: 5,60 zł 6,60 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
ANTYREFLEKS 400X500/1,2MM ANTYREFLEKS 400X500/1,2MM
Producent: Robelit
Cena: 9,00 zł 11,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
ANTYREFLEKS 400X600/1,2MM ANTYREFLEKS 400X600/1,2MM
Producent: Robelit
Cena: 11,20 zł 13,20 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
ANTYREFLEKS 500X600/1,2MM ANTYREFLEKS 500X600/1,2MM
Producent: Robelit
Cena: 15,00 zł 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Szkło antyrefleksyjne z polistyrenu przeznaczone jest do szklenia w miejscach, gdzie chcemy uniknąć odbić światła od przeszklonego obrazu. Przy zastosowaniu antyrefleksu przeszklony obraz staje się lekko zmatowiony ale bardzo dobrze widoczny. Szkło antyrefleksyjne z polistyrenu można bezpiecznie stosować tylko wewnątrz budynków. Materiał nie jest odporny na promieniowanie UV, przez co nie powinien być wystawiany na jego działanie. Niepożądane działanie promieni UV może skutkować przebarwieniami. Szkło z polistyrenu z antyrefleksem to wysokiej jakości materiał, który podwyższa poziom bezpieczeństwa i nie tłucze się jak zwyczajne szkło.

Szkło z polistyrenu z antyrefleksem – jaki jest zakres jego zastosowań?

 • Dzięki właściwości, ze nie odbija światła od przeszklonego obrazu znajduje zastosowanie do oprawy fotografii, dyplomów, szklenia antyram oraz szklenia obrazów.
 • Chętnie stosowany także do szklenia szyldów reklamowych.
 • Może być doskonałą alternatywą dla normalnego szkła ze względu na podwyższoną wytrzymałość na uderzenia. Co więcej, nawet w przypadku jego pęknięcia nie powstają groźne odpryski i ostre krawędzie.
 • Przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków. Nie poleca się stosowania na zewnątrz budynków ze względu na brak odporności na promienie UV. 

Różne rozmiary bezpiecznego szkła z antyrefleksem

Oferujemy kilka podstawowych wymiarów bezpiecznego szkła z antyrefleksem. Nasz asortyment jest na tyle zróżnicowany, aby zapewnić klientom możliwość wyboru szkła z antyrefleksem do rozmiarów powierzchni przeznaczonych do oszklenia. Co to jest dokładnie antyrefleks? To cienka powłoka, której zadaniem jest rozpraszanie światła.

Wszystkie rodzaje szkła tego typu charakteryzują się dużo niższą wagą niż szkło mineralne o tych samych wymiarach i grubości. Z uwagi na ich przewagę nad szkłem tradycyjnym w zakresie bezpieczeństwa, jest bardzo polecane do wykorzystania w domu, w którym mieszkają małe dzieci. Należy jedynie pamiętać o tym, aby nie wystawiać szkła z polistyrenu z antyrefleksem na działanie promieni UV, ponieważ pod ich wpływem polistyren może ulec przebarwieniom i pęknięciom.

Top 3: polecane szkło polistyrenowe z naszej oferty

 1. Gładka przejrzysta 500x1500/2 mm – charakteryzuje się doskonałą przejrzystością, grubością idealną dla szkła stosowanego w środku domu oraz niską wagą, czyli 1,5 kilograma.
 2. Alaska dymna 1000x2000/2,5 mm – większa płyta szkła z polistyrenu w kolorze dymnym. Cechuje się głęboką barwą i oryginalnym wyglądem.
 3. Bermuda przejrzysta 1000x2000/2,5 mm – ornamentowe szkło z polistyrenu, cechuje się ciekawą strukturą..

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Robelit?

Robelit jest sklepem cechującym się renomą oraz profesjonalnym podejściem do oferowanych produktów i klientów. Nasze towary należą do produktów najwyższej możliwej jakości. Szeroki asortyment sklepu sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Dbamy o dobre relacje z klientami, dlatego zawsze przestrzegamy deklarowanego czasu wysyłki. Zapraszamy do kontaktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl