Filtry
Wysyłka w
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Zaślepki do profili
Profesjonalny montaż płyt poliwęglanowych obejmuje nie tylko wysokiej klasy arkusze, ale również akcesoria. Dzięki nim cała konstrukcja jest szczelna i dodatkowo zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych. W tej kategorii oferujemy zaślepki do profili aluminiowych. Ich zadaniem jest zabezpieczenie przed wnikaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz aspekt estetyczny. Akcesoria przeznaczone do montażu płyt wykonanych z poliwęglanu stanowią spójną część całej konstrukcji. Ponadto znacząco wydłużają jej trwałość i skutecznie zabezpieczają przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Zaślepki do profili aluminiowych - kluczowe informacje

Profile aluminiowe są wykorzystywane m.in. w trakcie budowania zadaszenia z lekkich i jednocześnie wytrzymałych płyt poliwęglanowych. Poszczególne profile różnią się od siebie konstrukcją, a co za tym idzie, zastosowaniem. Wyróżniamy profile górne, dolne i zamykające. Ponadto akcesoria montażowe tego typu występują w odcinkach o różnej długości i są dostosowane do konkretnej grubości płyty poliwęglanowej. Asortyment naszego sklepu obejmuje profile przeznaczone do arkuszy o grubości 6 mm, 8 mm 10 mm, 16 mm, 20 mm i 25 mm. Zastosowanie wysokogatunkowego aluminium gwarantuje pełną odporność na warunki atmosferyczne i korozję. Oprócz profili wykonanych z aluminium oferujemy także profile wyprodukowane z lekkiego i jednocześnie bardzo wytrzymałego poliwęglanu. Konstrukcja zaślepek dostępnych w naszym sklepie została dopasowana do górnych profili aluminiowych, które są narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Co to oznacza w praktyce? Nawet w przypadku silnych opadów deszczu i mocno wiejącego wiatru, wnętrze profilu jest skutecznie zabezpieczone (zamknięte). Warto wspomnieć, że montaż zaślepek do profili aluminiowych powinien zostać przeprowadzony zaraz po zbudowaniu zadaszenia. Z tego powodu najlepiej zamówić je wraz z profilami i płytami poliwęglanowymi.

Zaślepki do profili w asortymencie Robelit

W tej kategorii oferujemy zaślepki do górnych profili aluminiowych w kolorze czarnym i szarym. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że zaślepki są stabilnie osadzone w profilu. Dzięki doskonałemu dopasowaniu stanowią szczelną barierę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Konstrukcja zaślepek do profili aluminiowych została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić łatwy i przede wszystkim szybki montaż. Specjalny kształt zaślepek eliminuje do zera ryzyko związane z nieprawidłową instalacją.

Czarne i szare zaślepki do profili tworzą spójną całość z całą konstrukcją zadaszenia.

W razie pytań dotyczących zaślepek do profili aluminiowych lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze kompatybilnych elementów, dopasowanych do konkretnych wymagań i potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl