Filtry
Wysyłka w
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Profile aluminiowe
Akcesoria do płyt poliwęglanowych w postaci profili aluminiowych są wykorzystywane podczas montażu zadaszenia. Ich konstrukcja w połączeniu z uszczelkami gwarantuje nie tylko trwałe łączenie płyt, ale również zapobieganie przeciekom oraz wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Wysokiej klasy aluminium, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że profile wyróżniają się wytrzymałością i długą żywotnością. Ponadto są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także korozji.

PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/6MB PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/6MB
Producent: Robelit
Cena: 101,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/7MB PROFIL ALUMINIOWY GÓRNY A 6066/7MB
Producent: Robelit
Cena: 117,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 10MM/7MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 10MM/7MB
Producent: Robelit
Cena: 74,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 16MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 16MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 68,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 20MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 20MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 72,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 8MM/ 6MB PROFIL ALUMINIOWY ZAMYKAJĄCY F - 8MM/ 6MB
Producent: Robelit
Cena: 61,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/6MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/6MB
Producent: Robelit
Cena: 184,00 zł
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB
Producent: Robelit
Cena: 214,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB PROFIL ALUMINOWY DOLNY A 6067/7MB
Producent: Robelit
Cena: 214,00 zł
szt.
zobacz więcej

Najważniejsze informacje o profilach aluminiowych

Profile aluminiowe są stosunkowo lekkie i jednocześnie wytrzymałe oraz sztywne. Doskonale nadają się do profesjonalnego montażu zarówno litych płyt poliwęglanowych, jak i płyt komorowych. W połączeniu z odpowiednimi uszczelkami zapewniają szczelność całej konstrukcji i estetyczne wykończenie. Cena profili aluminiowych jest uzależniona od ich długości (wyrażonej w MB, czyli metrach bieżących), typu, a także przeznaczenia (grubość płyty do której są montowane). Aktualna cena jest zawsze widoczna po kliknięciu na konkretny produkt. Profile aluminiowe, ze względu na konstrukcję, a co za tym idzie zastosowanie, dzielimy na górne (typu A), dolne (typu A) i zamykające (typu F). Ich zadaniem jest zapobieganie dostawaniu się wody i różnego rodzaju zanieczyszczeń do wnętrza płyt. Konstrukcja profili została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić szybki i przede wszystkim bezproblemowy montaż. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku dużych zadaszeń, cały proces montażu profili nie jest czasochłonny.

Oprócz egzemplarzy wykonanych z aluminium oferujemy także szeroki wybór profili poliwęglanowych, wyróżniających się niską wagą i wysoką wytrzymałością - te jednak nie są przeznaczone do montażu zadaszeń.

Profile aluminiowe w asortymencie Robelit

W tej kategorii można znaleźć profile wykonane z wysokogatunkowego aluminium, które zachowują pierwotne właściwości i wygląd przez wiele lat. Oferujemy profile górne i dolne w odcinkach o długości 6MB lub 7MB. Dostępne są m.in. egzemplarze o szerokości 60mm i wysokości 9 mm w kolorze surowego aluminium. Proponujemy także profile dolne charakteryzujące się wymiarami dopasowanymi do profili górnych (6MB lub 7MB i 60mm szerokości). Asortyment sklepu Robelit obejmuje także wysokiej klasy profile zamykające (w kolorze surowego aluminium). Przed wyborem konkretnego modelu należy sprawdzić grubość płyty. W tej sekcji oferujemy profile typu F (zamykające) przeznaczone do montażu płyt, których grubość wynosi od 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, 20mm aż po 25mm. Proponujemy profile aluminiowe w odcinkach o długości 6MB, bywają również profile zamykające w odcinkach 7MB.

Jako uzupełnienie dostępne są także zaślepki do profili górnych (w kolorze czarnym lub surowego aluminium). W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wybór konkretnych profili przeznaczonych do montażu płyt poliwęglanowych zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze rozwiązania dopasowanego do konkretnych oczekiwań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl