Pokaż filtry
Schowaj filtry

Folia ochronna
Folia ochronna na szyby, podłogi i dywany jest materiałem, który chroni powierzchnie podatne na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Dzięki niej, na rozmaitych powierzchniach nie będą pojawiały się, na przykład zabrudzenia. Folie ochronne wykorzystywane są głównie podczas remontów – malowania, dekorowania czy przemeblowania wnętrz. Wybierając folię, warto zwrócić uwagę na jej wytrzymałość, odpowiednią grubość i długość potrzebną podczas robót oraz jakość. Niezwykle istotne jest to, aby była odporna na rozerwanie, a także cechowała się odpowiednią siłą klejenia.

Folie ochronne wysokiej jakości – czym się wyróżniają?

  • Zarówno folia ochronna na dywany, jak i folia ochronna na podłogi i szyby zapewniają ochronę przed zalaniem, zabrudzeniami i zaplamieniem zabezpieczonych przedmiotów, 

  • folie ochronne są odporne na promieniowanie UV,

  • wyróżniają się ponadto znakomitą statycznością, doskonałym przytwierdzeniem do podłoża oraz szybką i nieskomplikowaną aplikacją, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. 

Folie ochronne – dostępne rodzaje

W ofercie Robelit znajdują się rozmaite typy folii ochronnych. Jedną z odmian, są produkty przeznaczone do zabezpieczania dywanów, czy podłóg twardych. Zapewniają kompleksową ochronę powierzchni w trakcie prac remontowo-budowlanych. Są samoprzylepne, statyczne, a także łatwe w aplikacji. 

 

Kolejny rodzaj to folie ochronne PE. Polietylen to elastyczny, ale trwały materiał, świetnie zabezpieczający artykuły, na które zostaje naniesiony. Folie PE sprawdzają się jako warstwa ochronna przed kurzem, wodą i pyłem.

 

Warto zwrócić także uwagę na folie PET i PVC. Folie PET są bezbarwne, przejrzyste i sztywne. Mogą być wykorzystywane, na przykład jako tymczasowe szklenie i zabezpieczenie powierzchni, chociażby przed wiatrem – mogą też być używane jako tymczasowe osłony na lady sklepowe i stanowiska pracy. Z kolei odmiana PVC, może być stosowana, jako folia ochronna na szyby, drzwi lub być wykorzystana do tworzenia reklam. 

Top3: polecane folie ochronne z naszej oferty

  • Folia ochronna na dywany 0,5x25m bezbarwna – doskonale zabezpiecza dywany przed wilgocią, zabrudzeniami oraz zadrapaniami.

  • Folia ochronna na podłogi 0,5x25m żółta – świetnie sprawdza się podczas robót budowlanych, zapewniają ochronę przed  wilgocią i brudem.  

  • Folia ochronna na szyby 0,5x25m niebieska – folie okienne to doskonała ochrona szyb i powierzchni szklanych. Odporna na rozerwanie, a także prosta w montażu. 

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Robelit? 

W Robelit można znaleźć rozmaite odmiany produktów. W katalogu dostępne są m.in. folie okienne, folie ochronne - samoprzylepne, PE, PET i PVC. Chcąc zwiększyć ochronę powierzchni, można także zdecydować się na maty ochronne z poliwęglanu. Zapewniamy naszym klientom dostęp do najlepszych produktów, które charakteryzuje najwyższa jakość. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta oraz szybki czas realizacji zamówień, a także dogodne formy płatności. Zachęcamy do przejrzenia naszych wszystkich kategorii. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl