Pokaż filtry
Schowaj filtry

Doświetla do blach trapezowych

Poliester to materiał syntetyczny odznaczający się szerokim zastosowaniem w wielu gałęziach produkcji przemysłowej. Produkuje się z niego między innymi specjalne płyty profilowane, a z nich doświetla dachowe. Jednak płyty profilowane doskonale sprawdzają się również jako materiał do lekkich konstrukcji, np. do konstrukcji wiat, pokryć dachowych, obiektów rolniczych, okładzin ściennych. 

Doświetla z oferty naszego sklepu można z powodzeniem dopasować do większości blach i pokryć dachowych na rynku. Dzięki zastosowaniu świetlików dachowych z płyt poliestrowych, pomieszczenie które ma dach z blachy trapezowej, zyskuje dostęp do naturalnego światła. Doświetla do blach trapezowych są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Wzmocnione włóknem szklanym mają bardzo wysoką wytrzymałość na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Co więcej, każdego rodzaju blachy mogą być łączone z płytami poliestrowymi. Zarówno wysokogatunkowe jak i tanie blachy trapezowe, nadają się do stosowania z płytami poliestrowymi. Nawet najtańsze blachy trapezowe warte są połączenia z doświetlami trapezowymi, aby zyskać oświetlenie dzienne.

Profile blach trapezowych z poliestru – jak dobrać odpowiedni produkt?

Dzięki rozbudowanej ofercie naszej firmy możesz wyposażyć się w różne profile doświetli, pasujące do blach trapezowych wiodących producentów na rynku. Oferujemy wiele różnych rozmiarów płyt oraz wymiarów tłoczenia płyty. Dopasowane tak, by każdy z klientów mógł znaleźć coś dla siebie. W sklepie dostępne są przede wszystkim przejrzyste doświetla dachowe (bezbarwne/perłowe) do blach trapezowych. Na specjalne zamówienie realizujemy również dostawy na inne warianty kolorystyczne.

Doświetla dachowe do blach profilowanych charakteryzują się szerokim zakresem temperatur użytkowych: od −40°C do +120°C.

Blachy trapezowe na dach i płyta profilowana z poliestru – oszczędność w parze z wytrzymałością

Gdzie kupić produkty dedykowane do doświetlenia dachu gdzie zastosowano blachy trapezowe? Częstochowa to główna siedziba naszej firmy, jednak prowadzimy sprzedaż online na terenie całego kraju.

Doświetle z poliestru – przenikanie promieni słonecznych

Odpowiednie natężenie światła słonecznego jest niezbędne między innymi do sprawnego rozwoju roślin. Takie doświetla z poliestru to idealne rozwiązanie przy budowaniu szklarni. Dzięki nim słońce może przenikać przez wytrzymały, silny dach nawet w 90%. To świetna opcja dla każdego, kto zajmuje się uprawą różnorodnych roślin. Dodatkowo doświetla z poliestru są w pełni bezpieczne dla otoczenia i pozwalają na przenikanie promieni słonecznych, jednocześnie skutecznie zabezpieczając wnętrze konstrukcji. Poliester cechuje się wieloma ważnymi właściwościami, na przykład wysokim zakresem temperatur użytkowych, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl