Filtry
Długość
Szerokość
Wysyłka w
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Membrany dachowe
Membrana dachowa jest tak zwaną wstępną warstwą krycia przeznaczoną do montażu pod pokryciem dachów, które charakteryzują się pochyłą konstrukcją. Membrany dachowe dostępne w tej kategorii wyróżniają się wysoką i równomierną paroprzepuszczalnością, dzięki czemu cały dach jest suchy, bez względu na panujące warunki. Kolejną funkcjonalnością jest zapobieganie przedostawaniu się do termoizolacji, a także do całej konstrukcji dachu śniegu i deszczu (zwłaszcza w przypadku podwiewanych opadów). Dodatkowo, membrany skutecznie zabezpieczają przed dostawaniem się wody opadowej do konstrukcji budynku i w konsekwencji naruszeniem newralgicznych części konstrukcji.

Dane techniczne membrany dachowej

Oferowane membrany dachowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania i jednocześnie niezwykle równomierną paroprzepuszalnością. Dodatkowo skutecznie chronią przed skroplinami, które powstają m.in. pod pokryciem zasadniczym. Kolejną zaletą membran dachowych jest wysoka elastyczność gwarantująca łatwe i szybkie układanie, nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto membrany są odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu zachowują pierwotne właściwości przez wiele lat, bez względu na warunki atmosferyczne. Montaż membran dachowych może odbywać się o praktycznie każdej porze roku. Cały proces jest szybki, nieskomplikowany i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu. Membrana dachowa pod blachę i inne pokrycia może być z powodzeniem używana zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, a także w budynkach gospodarczych, przemysłowych i wielu innych.

Membrany dachowe dostępne w asortymencie sklepu

W tej kategorii oferujemy membrany dachowe pod blachę lub inne pokrycia nawinięte na rolkę. Szerokość membran wynosi 1,6 m, z kolei ich długość to 50 m. W praktyce oznacza to, że jedna rolka wystarcza na pokrycie do 80 m² dachu. Poszczególne warianty membran różnią się od siebie strukturą (gramaturą). W tej sekcji można znaleźć membrany RobelitVent 100 i RobelitVent 120. Ceny membran dachowych są uzależnione od ich gramatury. Po kliknięciu w konkretny produkt, aktualna cena wyświetli się po prawej stronie. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z wytrzymałością, trwałością i elastycznością sprawia, że membrany dachowe dostępne w tej kategorii to sprawdzona inwestycja na wiele lat. W razie pytań dotyczących membran dachowych lub innych produktów dostępnych w asortymencie sklepu, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi doradcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl