Pokaż filtry
Schowaj filtry

Produkty z poliestru
Poliester to materiał, który znajduje zastosowanie w wielu produktach. W ramach tej kategorii można znaleźć wiele rozwiązań z tego tworzywa: to m.in. rulony płaskie NRO z poliestru wykorzystywane wraz z płytą z poliwęglanu komorowego jako świetliki dachowe w halach magazynowych, płyty i rulony faliste z poliestru, rulony płaskie, płyty trapezowe o profilach najpopularniejszych w Polsce blach trapezowych jak również samonośne płyty łukowe. Wszystkie elementy naszej oferty są wykonane z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości – poliester charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością światła i skutecznym zabezpieczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów do pokryć dachowych, płotów i osłon.

  • promocja
RULON FALISTY Z POLIESTRU O SZEROKOŚCI 200CM BIAŁY 30MB RULON FALISTY Z POLIESTRU O SZEROKOŚCI 200CM BIAŁY 30MB
Producent: Robelit
Cena: 1 749,00 zł 1 882,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
RULON FALISTY Z POLIESTRU O SZEROKOŚCI 250CM BIAŁY 30MB RULON FALISTY Z POLIESTRU O SZEROKOŚCI 250CM BIAŁY 30MB
Producent: Robelit
Cena: 2 188,00 zł 2 353,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LASTRA 496 1075X3120/1.4 MLECZNY LASTRA 496 1075X3120/1.4 MLECZNY
Producent: Robelit
Cena: 445,00 zł
zobacz więcej
LASTRA 496 1075X3120/1.4 NATURALNY LASTRA 496 1075X3120/1.4 NATURALNY
Producent: Robelit
Cena: 445,00 zł
szt.
zobacz więcej
LASTRA 496 1075X3690/1.4 MLECZNY LASTRA 496 1075X3690/1.4 MLECZNY
Producent: Robelit
Cena: 526,00 zł
szt.
zobacz więcej
LASTRA 496 1075X3690/1.4 NATURALNY LASTRA 496 1075X3690/1.4 NATURALNY
Producent: Robelit
Cena: 526,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym są świetliki dachowe z poliestru?

Jednym z elementów naszej oferty są płyty trapezowe i rulony płaskie poliestrowe wykorzystywane na świetliki dachowe przemysłowe oraz rulony faliste, które sprawdzą się w budownictwie prywatnym na altanach, pergolach czy zadaszeniach tarasowych. To części konstrukcji dachu, których funkcja jest podobna jak w przypadku okien. Świetliki dachowe z przejrzystych materiałów pozwalają skutecznie wpuścić do wnętrza promienie słoneczne ze względu na przezroczystą barwę, a dodatkowo zapewniają estetykę i wytrzymałość. W naszej ofercie znajdują się różne tzw. doświetla czyli po prostu płyty o profilu najpopularniejszych blach trapezowych dostępnych na polskim rynku.

Jak dobrać świetliki dachowe do blachy?

Oferta sklepu Robelit zapewnia dostęp do kilku rodzajów świetlików dachowych. Dzięki temu nasi klienci mogą kupić produkty kompatybilne z najpopularniejszymi profilami blach trapezowych dostępnych na polskim rynku. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na świetliki do blachy trapezowej. Odpowiedni wybór pozwoli zadbać o sprawny, bezpieczny montaż i komfortowe użytkowanie. Każdy z produktów jest wzmocniony włóknem szklanym, produkt wytrzymuje wysokie temperatury, co umożliwia stosowanie płyt z poliestru w połączeniu z blachami bez obawy o odkształcenia czy uszkodzenia.

Poprawnie dobrany świetlik do blachy trapezowej przekłada się na wiele lat bezpiecznego korzystania bez ryzyka awarii i zniekształceń. Każdy świetlik dachowy do blachy trapezowej z naszej oferty odznacza się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Przed zakupem płyty należy dokładnie sprawdzić jej wymiary – dane są dostępne w opisie każdego produktu.

Czym jest rulon z poliestru?

Rulon z poliestru to materiał wykorzystywany do tworzenia osłon pionowych i poziomych. Używa się go do zabezpieczenia wybranych elementów konstrukcji. Rulony z poliestru dostępne w naszej ofercie są dodatkowo wzmocnione matą z włókna szklanego, która zwiększa trwałość materiału. Z uwagi na wykonanie z poliestru przejrzystego przepuszczają one promienie słoneczne, pozwalając na zachowanie właściwego nasłonecznienia terenu. Asortyment sklepu Robelit obejmuje trzy rodzaje rulonów: rulon poliestrowy falisty, płaski i NRO (ognioodporny).

Najczęściej wybieraną opcją jest rulon falisty, który charakteryzuje się specyficzną, pofałdowaną fakturą. Wykorzystuje się go w różnych konstrukcjach – jego największe zalety to łatwość montażu i walory estetyczne. Rulon falisty z poliestru znajduje zastosowanie w zadaszeniach tarasów, garaży, wiat i pergoli, a także w roli wypełnienia ogrodzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl