Daszek nad drzwi – jaki kolor zadaszenia drzwi wybrać ?

Daszek nad drzwi – jaki kolor zadaszenia drzwi wybrać ?

Żyjemy w strefie klimatycznej, która niekiedy nas nie rozpieszcza. Grad, mróz, silny wiatr lub deszcz czy ostre słońce pojawiają się naprzemiennie każdego roku. Wielu producentów drzwi wejściowych zastrzega sobie w specyfikacji produktu, że gwarancja na nie będzie obowiązywała tylko i wyłącznie w połączeniu z dodatkowym zadaszeniem. Daszek nad drzwi wejściowe stanowi bardzo skuteczną ochronę przed uporczywymi warunkami atmosferycznymi, a zarazem jest to efektowny dodatek wizualny każdego wejścia do budynku. Zarówno same drzwi, jak i ich zadaszenie, to Twoja wizytówka. Warto zatem poświęcić odrobinę czasu na to, by dopasować te dwa elementy w taki sposób, aby zachwycały każdego gościa, który stanie u progu Twojego domu.

 

Modne drzwi i ich zadaszenia

Drzwi wejściowe, to element zabudowy, który służy nam przez co najmniej kilka, a nawet kilkanaście lat. Ich design, kolor czy też kształt mogą powiedzieć wiele o właścicielach danego lokalu. Nie dziwi zatem fakt, że projektanci traktują drzwi wejściowe jako istotny element elewacji domu oraz wystroju jego wnętrza. Z tego też względu, każdego roku pojawiają się nowe trendy stylistyczne w tej kategorii produktów, które zdobywają serca kolejnych właścicieli posiadłości.

 

Podążaj z duchem czasu – dopasuj zadaszenie do koloru swoich drzwi

Skoro zmieniają się trendy kolorystyczne i stylistyczne drzwi, producenci zadaszeń również idą za tym nurtem, tworząc swoje produkty w taki sposób, by pasowały one do nowych, modnych kolorów drzwi wejściowych. Kiedy już decydujesz się na daszek nad drzwi, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki ma on być. Blaszany, szklany czy może z poliwęglanu? Faktem jest, że blacha wychodzi już z mody, zabiera światło i wygląda ciężko, a zatem niekorzystnie. Szkło jest trudne w montażu, a dodatkowo łatwo ulega uszkodzeniom. Dlatego też najchętniej wybieranymi zadaszeniami nad drzwi są te wykonane z poliwęglanu. Jest to tworzywo o wiele tańsze od szkła, ale wizualnie równie efektowne jak ono. Wybierając daszek z poliwęglanu, możesz zdecydować się na opcję kolorystyczną przydymioną lub mleczną, która chroni przed nadmiernym słońcem. A jeśli zależy Ci na większej ilości światła, ale też jednocześnie na ochronie przed promieniami UV, wybierz daszek bezbarwny.

 

Postaw na najlepszą jakość!

Oferowane przez naszą firmę produkty to niezwykle wytrzymałe, modne kolorystycznie daszki nad wejście do domu, które nie tylko ochronią przed promieniami słonecznymi, gradem czy deszczem, ale również doskonale wkomponują się w najnowsze trendy stylistyczne drzwi wejściowych. Kilka lat temu modę kolorystyczną zarówno zadaszeń jak i samych drzwi zdominował kolor brązowy i wszelkie jego odcienie. Aktualne trendy nawiązują do natury – mowa o przeróżnych odcieniach szarości oraz antracytu.

 

 Daszek łukowy kolor antracytowy

 

W naszym asortymencie znajdziesz daszki nad wejście do domu właśnie w takich kolorach:

https://www.robelit.pl/daszek-lukowy-1580x750x380-antracyt-ral7016-M2300.html

https://www.robelit.pl/daszek-eko-1580x900x260-antracyt-ral7016-M2852.html

https://www.robelit.pl/daszek-arco-1500x900x250-antracyt-ral7016-M2853.html

https://www.robelit.pl/daszek-arco-pro1080x800-antracyt-M0864.html

 

Firma, idąc z duchem czasu, wprowadziła do swojej oferty najmodniejsze odcienie daszków nad drzwi wejściowe, jakie obowiązują w trendach 2021 roku. Jednak to nie wszystko! Zadaszenie nad drzwiami może wpasować się w ich stylistykę nie tylko pod względem koloru, ale również kształtu. Robelit w swojej ofercie prezentuje daszki nad drzwi w formie łuku, markizy, daszki płaskie czy też w wersji pół – łuku. Dzięki temu nie musisz decydować się na standardowy wystrój wejścia do swojego domu – możesz wybrać takie zadaszenie, które wpasuje się zarówno kolorystycznie jak i stylistycznie w cały projekt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl