Poliester falisty w rolce – materiał na zadaszenia i ogrodzenia

Poliester falisty w rolce – materiał na zadaszenia i ogrodzenia

Zadaszenia pełnią funkcję ochrony przed słońcem, śniegiem oraz deszczem. Niezależnie od rodzaju daszku jaki wybierzesz i jego przeznaczenia, ważne jest to, by wpasował się on w architekturę i wystrój budynku. Równie ważne jest także to, z jakiego materiału jest on wykonany. Jego konstrukcja powinna być lekka, trwała i odporna na warunki pogodowe. Powinna także chronić przed szkodliwymi promieniami UV oraz, jeśli jest taka możliwość, przepuszczać światło.

 

 

Rulony poliestrowe – przeznaczenie ma znaczenie!

Poliester w rolce jest tworzywem, które wykorzystuje się najczęściej do pokryć dachowych. Materiał ten jest bardzo wytrzymały na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, świetnie sprawdza się w zmiennych warunkach pogodowych i ma długą żywotność. Co istotne, produkty z poliestru nie odstraszają swoją ceną, a ich wytrzymałość przewyższa niejeden, o wiele droższy produkt tego typu. Poliester falisty to zatem doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju zadaszenia, wiaty, pergole czy ogrodzenia. Kolejnym atutem tego niedrogiego, doskonałego pod względem jakości materiału jest to, że występuje on w wielu wariantach kolorystycznych, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Chcesz dopasować kolor zadaszenia do aranżacji zewnętrznej swojego domu czy ogrodu? Nic w tym trudnego! Rulony poliestrowe faliste kupisz w kolorach takich jak żółty, mleczny, zielony, brązowy (dymny) oraz uniwersalny bezbarwny.

Podsumowując, do najważniejszych zalet poliestru w rolce należą:

  • jego odporność na czynniki atmosferyczne,
  • trwałość kolorów,
  • wytrzymałość na gradobicie, wiatr i inne, trudne warunki pogodowe,
  • brak strat materiału na zakład łączeniowy.

 

Rulony faliste – kilka słów na ich temat

Rulon falisty wykonany z żywic poliestrowych wzmocnionych matą z włókna szklanego to korzystny cenowo materiał używany na osłony poziome i pionowe. Materiał zachowuje trwałość barwy przez około 5 lat – w tym czasie odcień oraz intensywność barwy mogą się delikatnie zmienić.

 

Rulony faliste z poliestru

 

Pokrycia dachowe w wersjach tradycyjnych wymagają wiele wysiłku podczas ich montażu i są niestety dosyć kosztowne. Dlatego też decydując się na pokrycie dachowe z wykorzystaniem rulonów falistych nie tylko oszczędzisz sobie wysiłku, ale także zadbasz o swoje pieniądze. Materiał ten jest dostępny w formie rolek, co ułatwia ich transport. Po rozwinięciu rolki falistej z poliestru otrzymujemy gotowy produkt, który z powodzeniem możemy zamontować za pomocą wkrętów z uszczelkami. Poza tym poliester w rolce dostępny jest w różnych rozmiarach – możesz dobrać jego szerokość w zależności od swoich potrzeb.

 

Produkty z poliestru w formie ogrodzenia – trwałość i estetyka w jednym

Poliester w rolce to materiał odporny na wilgoć, który nie ulega zniszczeniu pod wpływem promieni słonecznych, dlatego może być także wykorzystywany nie tylko jako pokrycia dachowe, ale też jako wypełnienie ogrodzeń. Dzięki niemu z łatwością wydzielisz potrzebną przestrzeń i zadbasz o estetykę oraz ład i porządek w swoim ogrodzie czy też ogródku działkowym.

 

Ogrodzenie z zastosowaniem rulonu poliestrowego

 

Nie zwlekaj i zamień swoją balustradę czy ogrodzenie na solidny i łatwy w montażu rulon falisty z poliestru. Jest on funkcjonalny, estetyczny i na tyle trwały, by cieszyć się nim przez długie lata bez konieczności wymiany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl